Dzięki staraniom grona wykładowców Zaocznej Policealnej Szkoły Pracowników Służb Społecznych w Biłgoraju oraz nauczycieli akademickich Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie 1 października 2006 roku rozpoczęły się zajęcia w Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Biłgoraju. Siedzibą Kolegium stał się budynek Kolegium Licencjackiego UMCS w Biłgoraju mieszczący się przy ulicy "Wira" Bartoszewskiego 10.

Pracownik socjalny
Zajęcia na kierunku Praca socjalna prowadzone są na wydziale dziennym i zaocznym. Po trzyletnim cyklu kształcenia nasi absolwenci otrzymują dyplom zawodowy pracownika socjalnego.

Kursy, szkolenia oraz

Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Biłgoraju posiada zgodę na organizację kursu kwalifikacyjnego na asystenta rodziny oraz szkolenia specjalizacyjnego z zakresu organizacji pomocy społecznej. W Kolegium są organizowane również inne kursy i szkolenia dla nauczycieli i pracowników pomocy społecznej (zobacz zakładkę: "oferta kształcenia").

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!